OnePlus Nord CE4 Lite
Specifikace OnePlus Nord CE4 Lite
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | Nord CE4 Lite |
| Alternativní název | CPH2619 (Mezinárodní verze) CPH262 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 24. Června 2024 |
| Datum uvedení | Úterý 02. Července 2024 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €130 |
Design
| Výška | 162.9 mm (6.41 palce) |
| Šířka | 75.6 mm (2.98 palce) |
| Tloušťka | 8.1 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 191 g (6.74 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Modrá, Stříbrná |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP54 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.67 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 395 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.2% |
| Špičkový jas | 2100 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 256GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 14 (Upside Down Cake), Aktualizovatelný na Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | OxygenOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 25 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.95" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4, 24 mm ( Širokoúhlý ) |
| Funkce | Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Kapacita | 5110 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Drátové nabíjení z 0 na 100 % za 50 minut (dle specifikace) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Optický snímač otisků prstů pod displejem |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus Nord CE4 Lite
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OnePlus Nord CE4 Lite?
Cena modelu OnePlus Nord CE4 Lite je €130 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení OnePlus Nord CE4 Lite na trh?
OnePlus Nord CE4 Lite byl oficiálně uveden Úterý 02. Července 2024.
-
Je OnePlus Nord CE4 Lite dostupný v obchodech?
Ano, OnePlus Nord CE4 Lite je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite váží přibližně 191 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus Nord CE4 Lite?
Displej modelu OnePlus Nord CE4 Lite má úhlopříčku 6.67 palce.
-
Podporuje OnePlus Nord CE4 Lite sítě 5G?
Ano, OnePlus Nord CE4 Lite podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Kolik kamer má OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.