OnePlus Ace 7
Specifikace OnePlus Ace 7
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | Ace 7 |
| Stav | Spekuluje se |
Design
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliník Přední strana: Crystal Shield Glass |
| Barevné varianty | Černá, Stříbrná, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 1272 × 2800 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 185 Hz |
| Jemnost displeje | 454 ppi |
| Ochranné sklo | Sklo Crystal Shield |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch displej PWM Dimming |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokoúhlý ) Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 9000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 100 W |
| Funkce | Obtokové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus Ace 7
Často kladené otázky
-
Je OnePlus Ace 7 dostupný v obchodech?
Ne, OnePlus Ace 7 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jak velký displej má OnePlus Ace 7?
Displej modelu OnePlus Ace 7 má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Podporuje OnePlus Ace 7 sítě 5G?
Ano, OnePlus Ace 7 podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má OnePlus Ace 7?
OnePlus Ace 7 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.