Motorola Razr+ 2026
Specifikace Motorola Razr+ 2026
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Razr+ 2026 |
| Datum představení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 14. Května 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €940 |
Design
| Výška | 171.4 mm (6.75 palce) |
| Šířka | 74 mm (2.91 palce) |
| Tloušťka | 7.1 mm (0.28 palce) |
| Hmotnost | 189 g (6.67 oz) |
| Materiály konstrukce | Přední: Gorilla Glass Victus (Složený) Přední strana: Plast (Rozložený) Pant: titan |
| Barevné varianty | Zelená |
| Odolnost | Odolnost proti prachu a vodě (až do 1,5 m na 30 min) |
| Certifikace odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeje | Skládací LTPO AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.9 palce |
| Rozlišení | 1084 × 2640 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Jemnost displeje | 414 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 85.1% |
| Špičkový jas | 3000 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB |
| Úložiště | 256GB |
| Typ úložiště | UFS 4.0 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.95" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 50 Mpx, ƒ/2.0, 122° ( Ultraširokoúhlý ), 1.28 μm, 1/2.76" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkce videa | Dolby Vision, HDR10+ |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.4 ( Širokoúhlý ), 0.7 μm |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterie
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Dolby Atmos, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Motorola Razr+ 2026
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Razr+ 2026?
Cena modelu Motorola Razr+ 2026 je €940 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Motorola Razr+ 2026?
Motorola Razr+ 2026 bude uveden Čtvrtek 14. Května 2026.
-
Je Motorola Razr+ 2026 dostupný v obchodech?
Ne, Motorola Razr+ 2026 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Razr+ 2026?
Motorola Razr+ 2026 váží přibližně 189 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Razr+ 2026?
Displej modelu Motorola Razr+ 2026 má úhlopříčku 6.9 palce.
-
Podporuje Motorola Razr+ 2026 sítě 5G?
Ano, Motorola Razr+ 2026 podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Kolik kamer má Motorola Razr+ 2026?
Motorola Razr+ 2026 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.