Motorola Razr 70
Specifikace Motorola Razr 70
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Razr 70 |
| Datum představení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €920 |
Design
| Výška | 171.3 mm (6.74 palce) |
| Šířka | 74 mm (2.91 palce) |
| Tloušťka | 7.3 mm (0.29 palce) |
| Hmotnost | 188 g (6.63 oz) |
| Materiály konstrukce | Rám: Hliník Přední strana: Plast (Rozložený) |
| Barevné varianty | Zelená, Šedá, Růžová, Bílá |
| Odolnost | Voděodolný (do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeje | Skládací LTPO AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.9 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2640 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 413 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.9% |
| Špičkový jas | 3000 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus, Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Mediatek Dimensity 7400X |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2600 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.7 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.95" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) 50 Mpx, ƒ/2.0, 122° ( Ultraširokoúhlý ), 1.28 μm, 1/2.76" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.4 ( Širokoúhlý ), 0.7 μm, 1/3.14" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 30 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Dolby Atmos, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Motorola Razr 70
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Razr 70?
Cena modelu Motorola Razr 70 je €920 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Motorola Razr 70 na trh?
Motorola Razr 70 byl oficiálně uveden Středa 29. Dubna 2026.
-
Je Motorola Razr 70 dostupný v obchodech?
Ano, Motorola Razr 70 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 váží přibližně 188 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Razr 70?
Displej modelu Motorola Razr 70 má úhlopříčku 6.9 palce.
-
Podporuje Motorola Razr 70 sítě 5G?
Ano, Motorola Razr 70 podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Kolik kamer má Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.