Motorola Moto E (2020)
Specifikace Motorola Moto E (2020)
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Moto E (2020) |
| Alternativní název | XT2052DL (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 10. Června 2020 |
| Datum uvedení | Středa 10. Června 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €90 |
Design
| Výška | 159.8 mm (6.29 palce) |
| Šířka | 76.6 mm (3.02 palce) |
| Tloušťka | 8.7 mm (0.34 palce) |
| Hmotnost | 185 g (6.53 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Půlnoční modrá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.2 palce |
| Rozlišení | 720 × 1520 pixelů |
| Poměr stran | 19:9 |
| Jemnost displeje | 271 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 78.4% |
| Ochranné sklo | Voděodolná vrstva |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 632 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 14 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A73 Cortex-A53 Qualcomm Kryo 250 |
| Typ paměti | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Úložiště | 32GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 10 (Quince Tart) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.0, 1.12 μm, 1/3.1" Velikost snímače PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim sériového snímání Režim souvislého snímání Digitální zoom Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama Fázové detekční automatické zaostřování (PDAF) Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30/60 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3550 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b25 (1900), b26 (850), b30 (2300), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Motorola Moto E (2020)
Video recenze
Fotografie Motorola Moto E (2020)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Moto E (2020)?
Cena modelu Motorola Moto E (2020) je €90 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Motorola Moto E (2020) na trh?
Motorola Moto E (2020) byl oficiálně uveden Středa 10. Června 2020.
-
Je Motorola Moto E (2020) dostupný v obchodech?
Ne, Motorola Moto E (2020) už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) váží přibližně 185 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Moto E (2020)?
Displej modelu Motorola Moto E (2020) má úhlopříčku 6.2 palce.
-
Podporuje Motorola Moto E (2020) sítě 5G?
Ne, Motorola Moto E (2020) 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.