Motorola Edge+ (2023)
Specifikace Motorola Edge+ (2023)
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Edge+ (2023) |
| Datum představení | Úterý 02. Května 2023 |
| Datum uvedení | Pátek 19. Května 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | $249.99 |
Design
| Výška | 161.2 mm (6.35 palce) |
| Šířka | 74 mm (2.91 palce) |
| Tloušťka | 8.6 mm (0.34 palce) |
| Hmotnost | 203 g (7.16 oz) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 6.67 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 395 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90% |
| Špičkový jas | 1300 cd/m² |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.36 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.0 |
| Varianty | 512GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu), Aktualizovatelný na Android 14 (Upside Down Cake) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.55" Velikost snímače 12 Mpx, ƒ/1.6 ( Teleobjektiv ), 1.22 μm, x2 Optický zoom, 1/2.93" Velikost snímače 50 Mpx, ƒ/2.2, 114° ( Ultraširokoúhlý ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 60 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 0.61 μm, 1/2.8" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5100 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 68 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | Ano, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort 1.4 |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Motorola Edge+ (2023)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Edge+ (2023)?
Cena modelu Motorola Edge+ (2023) je $249.99 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Motorola Edge+ (2023) na trh?
Motorola Edge+ (2023) byl oficiálně uveden Pátek 19. Května 2023.
-
Je Motorola Edge+ (2023) dostupný v obchodech?
Ano, Motorola Edge+ (2023) je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) váží přibližně 203 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Edge+ (2023)?
Displej modelu Motorola Edge+ (2023) má úhlopříčku 6.67 palce.
-
Podporuje Motorola Edge+ (2023) sítě 5G?
Ano, Motorola Edge+ (2023) podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Kolik kamer má Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.