Lenovo Z6
Specifikace Lenovo Z6
Základní informace
| Značka | Lenovo |
| Model | Z6 |
| Alternativní název | L78121 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 09. Července 2019 |
| Datum uvedení | Úterý 09. Července 2019 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €250 |
Design
| Výška | 157 mm (6.18 palce) |
| Šířka | 74.5 mm (2.93 palce) |
| Tloušťka | 8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 159 g (5.61 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliník Přední: Gorilla sklo |
| Barevné varianty | Modrá |
Displej
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.39 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2340 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 403 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 85.7% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10 Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 8 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 470 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 618 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložiště | 64GB, 128GB |
| Typ úložiště | UFS 2.1 |
| Varianty | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 9.0 (Pie) |
| Nadstavba | ZUI 11 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 24 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 0.9 μm, 1/2.8" Velikost snímače PDAF 8 Mpx, ƒ/2.4 ( Teleobjektiv ), x2 Optický zoom PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 15 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Lenovo Z6
Video recenze
Fotografie Lenovo Z6
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lenovo Z6?
Cena modelu Lenovo Z6 je €250 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lenovo Z6 na trh?
Lenovo Z6 byl oficiálně uveden Úterý 09. Července 2019.
-
Je Lenovo Z6 dostupný v obchodech?
Ne, Lenovo Z6 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Lenovo Z6?
Lenovo Z6 váží přibližně 159 gramů.
-
Jak velký displej má Lenovo Z6?
Displej modelu Lenovo Z6 má úhlopříčku 6.39 palce.
-
Kolik kamer má Lenovo Z6?
Lenovo Z6 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.