Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
Specifikace Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
Základní informace
| Značka | Lenovo |
| Model | Tab M8 (3rd Gen) |
| Datum představení | Pondělí 28. Června 2021 |
| Datum uvedení | Úterý 01. Února 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | ₹12,990 |
Design
| Výška | 199.1 mm (7.84 palce) |
| Šířka | 121.8 mm (4.80 palce) |
| Tloušťka | 8.2 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 305 g (10.76 oz) |
| Materiály konstrukce | Záda: Hliník Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Železně šedá barva, Platinum Grey |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 8 palce |
| Rozlišení | 800 × 1280 pixelů |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 189 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 76.5% |
| Špičkový jas | 350 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P22T |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Úložiště | 32GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx Automatický blesk |
| Funkce | Digitální zoom |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 2 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 720p |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5100 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE - cellular model only, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Cena modelu Lenovo Tab M8 (3rd Gen) je ₹12,990 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lenovo Tab M8 (3rd Gen) na trh?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) byl oficiálně uveden Úterý 01. Února 2022.
-
Je Lenovo Tab M8 (3rd Gen) dostupný v obchodech?
Ano, Lenovo Tab M8 (3rd Gen) je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) váží přibližně 305 gramů.
-
Jak velký displej má Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Displej modelu Lenovo Tab M8 (3rd Gen) má úhlopříčku 8 palce.
-
Podporuje Lenovo Tab M8 (3rd Gen) sítě 5G?
Ne, Lenovo Tab M8 (3rd Gen) 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.