Lenovo M10 FHD REL
Specifikace Lenovo M10 FHD REL
Základní informace
| Značka | Lenovo |
| Model | M10 FHD REL |
| Alternativní název | TB-X605FC (Mezinárodní verze) TB-X605LC (Mezinárodní verze) ZA4Y0079IN (Mezinárodní verze) TB-X605M (Mezinárodní verze) TB-X605L (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pátek 24. Ledna 2020 |
| Datum uvedení | Pátek 24. Ledna 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €180 |
Design
| Hmotnost | 520 g (18.34 oz) |
| Barevné varianty | Černá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 10.1 palce |
| Rozlišení | 1200 × 1920 pixelů |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 224 ppi |
| Špičkový jas | 320 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 14 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 3GB |
| Úložiště | 32GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 3GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 9.0 (Pie) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx Automatický blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7000 mAh |
Sítě
| Mobilní připojení | Ano |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat4 150/50 Mbps - cellular model only, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lenovo M10 FHD REL
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lenovo M10 FHD REL?
Cena modelu Lenovo M10 FHD REL je €180 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lenovo M10 FHD REL na trh?
Lenovo M10 FHD REL byl oficiálně uveden Pátek 24. Ledna 2020.
-
Je Lenovo M10 FHD REL dostupný v obchodech?
Ne, Lenovo M10 FHD REL už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL váží přibližně 520 gramů.
-
Jak velký displej má Lenovo M10 FHD REL?
Displej modelu Lenovo M10 FHD REL má úhlopříčku 10.1 palce.
-
Podporuje Lenovo M10 FHD REL sítě 5G?
Ne, Lenovo M10 FHD REL 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.