Lava Z61 Pro
Specifikace Lava Z61 Pro
Základní informace
| Značka | Lava |
| Model | Z61 Pro |
| Datum představení | Středa 01. Července 2020 |
| Datum uvedení | Středa 01. Července 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €70 |
Design
| Výška | 147 mm (5.79 palce) |
| Šířka | 71.8 mm (2.83 palce) |
| Tloušťka | 9.2 mm (0.36 palce) |
| Hmotnost | 160 g (5.64 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Jantarově červená barva, Půlnoční modrá |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 5.45 palce |
| Rozlišení | 720 × 1440 pixelů |
| Poměr stran | 18:9 |
| Jemnost displeje | 295 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 72.6% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| RAM | 2GB |
| Úložiště | 16GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 9.0 (Pie) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Režim sériového snímání Digitální zoom Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3100 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 5 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lava Z61 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lava Z61 Pro?
Cena modelu Lava Z61 Pro je €70 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lava Z61 Pro na trh?
Lava Z61 Pro byl oficiálně uveden Středa 01. Července 2020.
-
Je Lava Z61 Pro dostupný v obchodech?
Ne, Lava Z61 Pro už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Lava Z61 Pro?
Lava Z61 Pro váží přibližně 160 gramů.
-
Jak velký displej má Lava Z61 Pro?
Displej modelu Lava Z61 Pro má úhlopříčku 5.45 palce.
-
Podporuje Lava Z61 Pro sítě 5G?
Ne, Lava Z61 Pro 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Lava Z61 Pro?
Lava Z61 Pro má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.