Lava Z1
Specifikace Lava Z1
Základní informace
| Značka | Lava |
| Model | Z1 |
| Alternativní název | LS000Z1 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 07. Ledna 2021 |
| Datum uvedení | Úterý 26. Ledna 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €60 |
Design
| Výška | 145.1 mm (5.71 palce) |
| Šířka | 73.3 mm (2.89 palce) |
| Tloušťka | 10.3 mm (0.41 palce) |
| Hmotnost | 175 g (6.17 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Modrá, Červená |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 5 palce |
| Rozlišení | 480 × 854 pixelů |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jemnost displeje | 196 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 64.8% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio A20 |
| Počet jader CPU | 4 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Úložiště | 16GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 10 (Quince Tart) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Digitální zoom |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 720p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 720p |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3100 mAh |
| Možnost vyjmutí | Vyjímatelná |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | Micro-USB |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lava Z1
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lava Z1?
Cena modelu Lava Z1 je €60 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lava Z1 na trh?
Lava Z1 byl oficiálně uveden Úterý 26. Ledna 2021.
-
Je Lava Z1 dostupný v obchodech?
Ano, Lava Z1 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Lava Z1?
Lava Z1 váží přibližně 175 gramů.
-
Jak velký displej má Lava Z1?
Displej modelu Lava Z1 má úhlopříčku 5 palce.
-
Podporuje Lava Z1 sítě 5G?
Ne, Lava Z1 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Lava Z1?
Lava Z1 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.