Lava Shark 2
Specifikace Lava Shark 2
Základní informace
| Značka | Lava |
| Model | Shark 2 |
| Datum představení | Úterý 26. Května 2026 |
| Datum uvedení | Středa 10. Června 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €110 |
Design
| Výška | 165.9 mm (6.53 palce) |
| Šířka | 76.8 mm (3.02 palce) |
| Tloušťka | 8.8 mm (0.35 palce) |
| Hmotnost | 210 g (7.41 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Bílá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.75 palce |
| Rozlišení | 720 × 1612 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 262 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 85.9% |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc T8200 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2300 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lava Shark 2
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lava Shark 2?
Cena modelu Lava Shark 2 je €110 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Lava Shark 2?
Lava Shark 2 bude uveden Středa 10. Června 2026.
-
Je Lava Shark 2 dostupný v obchodech?
Ne, Lava Shark 2 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Lava Shark 2?
Lava Shark 2 váží přibližně 210 gramů.
-
Jak velký displej má Lava Shark 2?
Displej modelu Lava Shark 2 má úhlopříčku 6.75 palce.
-
Podporuje Lava Shark 2 sítě 5G?
Ano, Lava Shark 2 podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Lava Shark 2?
Lava Shark 2 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.