Lava Bold N2 Pro
Specifikace Lava Bold N2 Pro
Základní informace
| Značka | Lava |
| Model | Bold N2 Pro |
| Datum představení | Úterý 31. Března 2026 |
| Datum uvedení | Pondělí 06. Dubna 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €70 |
Design
| Hmotnost | 201 g (7.09 oz) |
| Barevné varianty | Šedá, Stříbrná |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP54 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.75 palce |
| Rozlišení | 720 × 1600 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 260 ppi |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc T7250 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1800 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 jader) |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 128GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 50 Mpx ( Širokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lava Bold N2 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lava Bold N2 Pro?
Cena modelu Lava Bold N2 Pro je €70 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Lava Bold N2 Pro?
Lava Bold N2 Pro bude uveden Pondělí 06. Dubna 2026.
-
Je Lava Bold N2 Pro dostupný v obchodech?
Ne, Lava Bold N2 Pro zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Lava Bold N2 Pro?
Lava Bold N2 Pro váží přibližně 201 gramů.
-
Jak velký displej má Lava Bold N2 Pro?
Displej modelu Lava Bold N2 Pro má úhlopříčku 6.75 palce.
-
Kolik kamer má Lava Bold N2 Pro?
Lava Bold N2 Pro má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.