Lava Blaze Nxt
Specifikace Lava Blaze Nxt
Základní informace
| Značka | Lava |
| Model | Blaze Nxt |
| Datum představení | Pátek 25. Listopadu 2022 |
| Datum uvedení | Pátek 02. Prosince 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €110 |
Design
| Výška | 164.8 mm (6.49 palce) |
| Šířka | 76.3 mm (3.00 palce) |
| Tloušťka | 8.9 mm (0.35 palce) |
| Hmotnost | 203 g (7.16 oz) |
| Barevné varianty | Barva skla modrá, Sklo Zelená barva, Sklo Červená barva |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.52 palce |
| Rozlišení | 720 × 1600 pixelů |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 269 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 81.6% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio G37 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) 2 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lava Blaze Nxt
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lava Blaze Nxt?
Cena modelu Lava Blaze Nxt je €110 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lava Blaze Nxt na trh?
Lava Blaze Nxt byl oficiálně uveden Pátek 02. Prosince 2022.
-
Je Lava Blaze Nxt dostupný v obchodech?
Ano, Lava Blaze Nxt je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Lava Blaze Nxt?
Lava Blaze Nxt váží přibližně 203 gramů.
-
Jak velký displej má Lava Blaze Nxt?
Displej modelu Lava Blaze Nxt má úhlopříčku 6.52 palce.
-
Podporuje Lava Blaze Nxt sítě 5G?
Ne, Lava Blaze Nxt 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Lava Blaze Nxt?
Lava Blaze Nxt má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.