Menu

Motiv

Jazyk

Kyocera DuraForce Pro 2 5
Kyocera

Kyocera DuraForce Pro 2

  • Operační systém Android 8.0
  • Displej 5 palec 1080x1920 pixely
  • Baterie 3240 mAh Li-Ion
  • Výkon 4GB RAM Snapdragon 630
  • Fotoaparát 13Mpx 2160p
  • Úložiště 64GB

Specifikace Kyocera DuraForce Pro 2

Základní informace

Značka
Kyocera
Model
DuraForce Pro 2
Datum představení
Čtvrtek 01. Listopadu 2018
Datum uvedení
Čtvrtek 01. Listopadu 2018
Stav
Ukončeno
Ceny
€400

Design

Výška
150.2 mm (5.91 palce)
Šířka
73.4 mm (2.89 palce)
Tloušťka
13.5 mm (0.53 palce)
Hmotnost
243 g (8.57 oz)
Barevné varianty
Černá
Odolnost
Odolný proti prachu
Voděodolnost
Certifikace odolnosti
IP68

Displej

Typ displeje
IPS LCD
Úhlopříčka displeje
5 palce
Rozlišení
1080 × 1920 pixelů
Poměr stran
16:9
Jemnost displeje
441 ppi
Poměr displeje k tělu
≈ 62.5%
Ochranné sklo
Vyhovuje MIL-STD-810G
Dotykový displej
Ano
Bezrámečkový displej
Ano
Vlastnosti displeje
Kapacitní dotykový displej
Multitouch displej

Hardware

Čipset
Qualcomm Snapdragon 630
Počet jader CPU
8
Výrobní proces
14 nm
Maximální frekvence CPU
2.2 GHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
Cortex-A53
Typ paměti
LPDDR4
GPU
Qualcomm Adreno 508
RAM
4GB
Úložiště
64GB
Varianty
64GB 4GB RAM
Rozšíření úložiště
Ano
Sloty pro karty
microSDXC

Software

Operační systém
Android 8.0 (Oreo)

Zadní fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Duální fotoaparát
13 Mpx
Automatický blesk

8 Mpx ( Ultraširokoúhlý )
Podpora blesku
Ano
Typ blesku
LED blesk
Funkce
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Panorama
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
2160p @ 30 fps
1080p @ 30 fps

Přední fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Jednoduchý fotoaparát
5 Mpx

Baterie

Typ
Li-Ion
Kapacita
3240 mAh
Možnost vyjmutí
Nevyjímatelná
Výkon drátového nabíjení
10 W
Podpora bezdrátového nabíjení
Ano
Funkce
Bezdrátové nabíjení Qi

Sítě

Počet SIM karet
Single SIM (Nano-SIM)
Podpora VoLTE
Ano
Rychlosti dat
LTE (3CA) Cat9 450/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps
Pásma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Pásma 3G
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
Pásma 4G
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b13 (700), b66 (1700 MHz)

Konektivita

Wi-Fi
Ano ( Wi-Fi 5 )
Standardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac/i/r/k
Funkce Wi-Fi
Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct
Bluetooth
Ano, v5.0
USB porty
USB Type-C 3.1
USB připojení
Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS)
GPS
Ano
Funkce GPS
GPS
NFC
Ano

Multimédia

Reproduktor
Ano
Sluchátkový konektor
Ano
Zvuk
Stereofonní reproduktory
FM rádio
Ne

Funkce

Senzory
Akcelerometr
Barometr
Kompas / Magnetometr
Snímač otisků prstů
Gyroskop
Senzor přiblížení
Další funkce
Tlačítko pro mluvení po stisku

Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.

Recenze Kyocera DuraForce Pro 2

Fotografie Kyocera DuraForce Pro 2

Často kladené otázky

Jaká je cena modelu Kyocera DuraForce Pro 2?

Cena modelu Kyocera DuraForce Pro 2 je €400 a může se v dalších dnech změnit.

Jaké je datum uvedení Kyocera DuraForce Pro 2 na trh?

Kyocera DuraForce Pro 2 byl oficiálně uveden Čtvrtek 01. Listopadu 2018.

Je Kyocera DuraForce Pro 2 dostupný v obchodech?

Ne, Kyocera DuraForce Pro 2 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.

Jaká je hmotnost modelu Kyocera DuraForce Pro 2?

Kyocera DuraForce Pro 2 váží přibližně 243 gramů.

Jak velký displej má Kyocera DuraForce Pro 2?

Displej modelu Kyocera DuraForce Pro 2 má úhlopříčku 5 palce.

Kolik kamer má Kyocera DuraForce Pro 2?

Kyocera DuraForce Pro 2 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.