Itel A60s
Specifikace Itel A60s
Základní informace
| Značka | Itel |
| Model | A60s |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €70 |
Design
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Fialová |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 720 × 1612 pixelů |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 267 ppi |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc SC9863A1 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 22 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB, 128GB |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 8 Mpx ( Širokoúhlý ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| USB porty | Micro-USB USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Zadní snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Itel A60s
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Itel A60s?
Cena modelu Itel A60s je €70 a může se v dalších dnech změnit.
-
Je Itel A60s dostupný v obchodech?
Ano, Itel A60s je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jak velký displej má Itel A60s?
Displej modelu Itel A60s má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Kolik kamer má Itel A60s?
Itel A60s má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.