Itel A100 Pro
Specifikace Itel A100 Pro
Základní informace
| Značka | Itel |
| Model | A100 Pro |
| Datum představení | Středa 20. Května 2026 |
| Datum uvedení | Středa 20. Května 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €80 |
Design
| Tloušťka | 8.5 mm (0.33 palce) |
| Barevné varianty | Černá, Oranžová, Bílá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.56 palce |
| Rozlišení | 720 × 1612 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 269 ppi |
| Špičkový jas | 400 cd/m² |
| Ochranné sklo | Nezaručuje odolnost ani použití v extrémních podmínkách, Odolný proti pádu (do 1,2 m), Vyhovuje MIL-STD-810H |
Hardware
| Čipset | Unisoc T7100 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 28 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Úložiště | 64GB |
| Varianty | 64GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | itel OS 15 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Itel A100 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Itel A100 Pro?
Cena modelu Itel A100 Pro je €80 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Itel A100 Pro na trh?
Itel A100 Pro byl oficiálně uveden Středa 20. Května 2026.
-
Je Itel A100 Pro dostupný v obchodech?
Ano, Itel A100 Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jak velký displej má Itel A100 Pro?
Displej modelu Itel A100 Pro má úhlopříčku 6.56 palce.
-
Podporuje Itel A100 Pro sítě 5G?
Ne, Itel A100 Pro 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Itel A100 Pro?
Itel A100 Pro má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.