Infinix Hot 70
Specifikace Infinix Hot 70
Základní informace
| Značka | Infinix |
| Model | Hot 70 |
| Stav | Spekuluje se |
| Ceny | €130 |
Design
| Výška | 167.9 mm (6.61 palce) |
| Šířka | 79.1 mm (3.11 palce) |
| Tloušťka | 7.5 mm (0.30 palce) |
| Hmotnost | 195 g (6.88 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Oranžová, Stříbrná |
| Odolnost | Odolnost proti pádu (až 1,5 m) Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 720 × 1576 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 256 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.4% |
| Špičkový jas | 700 cd/m² |
Hardware
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | XOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.9 ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Obtokové nabíjení Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Infinix Hot 70
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Infinix Hot 70?
Cena modelu Infinix Hot 70 je €130 a může se v dalších dnech změnit.
-
Je Infinix Hot 70 dostupný v obchodech?
Ne, Infinix Hot 70 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 váží přibližně 195 gramů.
-
Jak velký displej má Infinix Hot 70?
Displej modelu Infinix Hot 70 má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Kolik kamer má Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.