Huawei Pura 80 Ultra
Specifikace Huawei Pura 80 Ultra
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | Pura 80 Ultra |
| Alternativní název | LMR-AL10 (Mezinárodní verze) LMU-LX9 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 11. Června 2025 |
| Datum uvedení | Středa 11. Června 2025 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €1,219.53 |
Design
| Výška | 163 mm (6.42 palce) |
| Šířka | 76.1 mm (3.00 palce) |
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 233 g (8.22 oz) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 6.8 palce |
| Rozlišení | 1276 × 2848 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 459 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 89.7% |
| Špičkový jas | 3000 cd/m² |
Hardware
| Čipset | HiSilicon Kirin 9020 |
| Počet jader CPU | 12 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2500 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.50 GHz – TaiShan Big 6x 2.151 GHz – TaiShan Mid 4x 1.60 GHz – Cortex-A510 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | HiSilicon Maleoon 920 @840 MHz |
| RAM | 16GB |
| Úložiště | 512GB, 1TB |
| Varianty | 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Čtyřnásobný fotoaparát | 50 Mpx, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1.0"-type Velikost snímače 50 Mpx, ƒ/2.4, 83 mm ( Periskopický teleobjektiv ), x3.7 Optický zoom, 1/1.28" Velikost snímače 12.5 Mpx, ƒ/3.6, 212 mm ( Periskopický teleobjektiv ), x9.4 Optický zoom 40 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 960 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.0 ( Ultraširokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 240 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly (Mezinárodní verze) Li-Poly (China) |
| Kapacita | 5170 mAh (Mezinárodní verze) 5700 mAh (China) |
| Výkon drátového nabíjení | 100 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 80 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G (China only), LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Huawei Pura 80 Ultra
Video recenze
Fotografie Huawei Pura 80 Ultra
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei Pura 80 Ultra?
Cena modelu Huawei Pura 80 Ultra je €1,219.53 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei Pura 80 Ultra na trh?
Huawei Pura 80 Ultra byl oficiálně uveden Středa 11. Června 2025.
-
Je Huawei Pura 80 Ultra dostupný v obchodech?
Ano, Huawei Pura 80 Ultra je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra váží přibližně 233 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei Pura 80 Ultra?
Displej modelu Huawei Pura 80 Ultra má úhlopříčku 6.8 palce.
-
Podporuje Huawei Pura 80 Ultra sítě 5G?
Ano, Huawei Pura 80 Ultra podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra má vzadu Čtyřnásobný fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.