Huawei Pura 70 Pro
Specifikace Huawei Pura 70 Pro
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | Pura 70 Pro |
| Alternativní název | HBN-LX9 (Mezinárodní verze) HBN-AL00 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 18. Dubna 2024 |
| Datum uvedení | Pondělí 29. Dubna 2024 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €1,440 |
Design
| Výška | 162.6 mm (6.40 palce) |
| Šířka | 75.1 mm (2.96 palce) |
| Tloušťka | 8.4 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 220 g (7.76 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Nachový, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým proudům vody; ponořitelný až do hloubky 2 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeje | LTPO OLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.8 palce |
| Rozlišení | 1260 × 2844 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 460 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 89.3% |
| Špičkový jas | 2500 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Huawei Kunlun 2 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 1440Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | HiSilicon Kirin 9010 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2300 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.3 GHz – Taishan Big 3x 2.18 GHz – Taishan Mid 4x 1.55 GHz – Cortex-A510 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Maleoon 910 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Nadstavba | EMUI 14.2 (mezinárodní), HarmonyOS 4.2 (Čína) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, 25 mm ( Širokoúhlý ), 1/1.3" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 48 Mpx, ƒ/2.1, 93 mm ( Teleobjektiv ), x3.5 Optický zoom Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF (5cm - ∞) 12.5 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Vysoký dynamický rozsah (HDR) Laserové automatické zaostřování Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.4 ( Ultraširokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Funkce videa | HDR |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5050 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 100 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 80 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS (L1), GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Optický snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Satelitní zprávy BDS |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Huawei Pura 70 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei Pura 70 Pro?
Cena modelu Huawei Pura 70 Pro je €1,440 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei Pura 70 Pro na trh?
Huawei Pura 70 Pro byl oficiálně uveden Pondělí 29. Dubna 2024.
-
Je Huawei Pura 70 Pro dostupný v obchodech?
Ano, Huawei Pura 70 Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei Pura 70 Pro?
Huawei Pura 70 Pro váží přibližně 220 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei Pura 70 Pro?
Displej modelu Huawei Pura 70 Pro má úhlopříčku 6.8 palce.
-
Podporuje Huawei Pura 70 Pro sítě 5G?
Ano, Huawei Pura 70 Pro podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Huawei Pura 70 Pro?
Huawei Pura 70 Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.