Huawei Pura 70
Specifikace Huawei Pura 70
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | Pura 70 |
| Alternativní název | ADY-LX9 (Mezinárodní verze) ADY-AL00 (Mezinárodní verze) ADY-AL10 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 18. Dubna 2024 |
| Datum uvedení | Pondělí 06. Května 2024 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €699.95 |
Design
| Výška | 157.6 mm (6.20 palce) |
| Šířka | 74.3 mm (2.93 palce) |
| Tloušťka | 8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 207 g (7.30 oz) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 1256 × 2760 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 460 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.1% |
| Špičkový jas | 2500 cd/m² |
Hardware
| Čipset | HiSilicon Kirin 9000S1 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.49 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.49 GHz – TaiShan V120 3x 2.15 GHz – TaiShan V120 4x 1.53 GHz – Cortex-A510 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Maleoon 910 |
| RAM | 12GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, 25 mm ( Širokoúhlý ), 1/1.3" Velikost snímače 12 Mpx, ƒ/3.4, 125 mm ( Periskopický teleobjektiv ), x5 Optický zoom 13 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.4 ( Ultraširokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4900 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 66 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 50 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Huawei Pura 70
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei Pura 70?
Cena modelu Huawei Pura 70 je €699.95 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei Pura 70 na trh?
Huawei Pura 70 byl oficiálně uveden Pondělí 06. Května 2024.
-
Je Huawei Pura 70 dostupný v obchodech?
Ano, Huawei Pura 70 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei Pura 70?
Huawei Pura 70 váží přibližně 207 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei Pura 70?
Displej modelu Huawei Pura 70 má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Podporuje Huawei Pura 70 sítě 5G?
Ano, Huawei Pura 70 podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Huawei Pura 70?
Huawei Pura 70 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.