Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Specifikace Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | MatePad Pro 12.6 (2021) |
| Alternativní název | WGR-W09 (Mezinárodní verze) WGR-W19 (Mezinárodní verze) WGR-AN19 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 02. Června 2021 |
| Datum uvedení | Pátek 25. Června 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €800 |
Design
| Výška | 286.5 mm (11.28 palce) |
| Šířka | 184.7 mm (7.27 palce) |
| Tloušťka | 6.7 mm (0.26 palce) |
| Hmotnost | 609 g (21.48 oz) |
| Barevné varianty | Šedá, Zelená, Stříbrná |
| Designové prvky | Podpora stylusu (magnetická) |
Displej
| Typ displeje | OLED |
| Úhlopříčka displeje | 12.6 palce |
| Rozlišení | 2560 × 1600 pixelů |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 240 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | HiSilicon Kirin 9000E (Mezinárodní verze) HiSilicon Kirin 9000 (Mezinárodní verze) |
| Počet jader CPU | 8 (Mezinárodní verze) 8 (Mezinárodní verze) |
| Výrobní proces | 5 nm (Mezinárodní verze) 5 nm (Mezinárodní verze) |
| Maximální frekvence CPU | 3.13 GHz (Mezinárodní verze) 3.13 GHz (Mezinárodní verze) |
| Architektura CPU | 64-bit (Mezinárodní verze) 64-bit (Mezinárodní verze) |
| Mikroarchitektura | 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 (Mezinárodní verze) 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 (Mezinárodní verze) |
| Typ paměti | LPDDR5 (Mezinárodní verze) LPDDR5 (Mezinárodní verze) |
| GPU | ARM Mali-G78 MP22 (Mezinárodní verze) ARM Mali-G78 MP24 (Mezinárodní verze) |
| RAM | 8GB, 4GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | Nano Memory |
Software
| Operační systém | HarmonyOS 2.0 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.4 ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Senzory | 3D ToF senzor |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 050 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 40 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 27 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n84 (2100 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | 8 reproduktorů, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Video recenze
Fotografie Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Cena modelu Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) je €800 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) na trh?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) byl oficiálně uveden Pátek 25. Června 2021.
-
Je Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) dostupný v obchodech?
Ano, Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) váží přibližně 609 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Displej modelu Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) má úhlopříčku 12.6 palce.
-
Podporuje Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) sítě 5G?
Ano, Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n7, n8, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79, n80, n84.
-
Kolik kamer má Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.