Huawei MatePad 11 (2023)
Specifikace Huawei MatePad 11 (2023)
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | MatePad 11 (2023) |
| Alternativní název | DBR-W10 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 23. Března 2023 |
| Datum uvedení | Pátek 31. Března 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €300 |
Design
| Výška | 253.7 mm (9.99 palce) |
| Šířka | 165.3 mm (6.51 palce) |
| Tloušťka | 7.2 mm (0.28 palce) |
| Hmotnost | 480 g (16.93 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Nachový, Bílá |
| Designové prvky | Podpora stylusu (magnetická) |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 11 palce |
| Rozlišení | 2560 × 1600 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 275 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 83.1% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 870 (Mezinárodní verze) Qualcomm Snapdragon 865 (Mezinárodní verze) |
| Počet jader CPU | 8 (Mezinárodní verze) 8 (Mezinárodní verze) |
| Výrobní proces | 7 nm (Mezinárodní verze) 7 nm (Mezinárodní verze) |
| Maximální frekvence CPU | 3.2 GHz (Mezinárodní verze) 2.84 GHz (Mezinárodní verze) |
| Architektura CPU | 64-bit (Mezinárodní verze) 64-bit (Mezinárodní verze) |
| Mikroarchitektura | 1x 3.2 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Mezinárodní verze) 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Mezinárodní verze) |
| Typ paměti | LPDDR5 (Mezinárodní verze) LPDDR5 (Mezinárodní verze) |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 (Mezinárodní verze) Qualcomm Adreno 650 (Mezinárodní verze) |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | HarmonyOS 3.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/1.8 PDAF |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7250 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 22.5 W |
Sítě
| Mobilní připojení | Ne |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Čtyři reproduktory, Stereofonní reproduktory, Laděno společností Harman Kardon |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Huawei MatePad 11 (2023)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei MatePad 11 (2023)?
Cena modelu Huawei MatePad 11 (2023) je €300 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei MatePad 11 (2023) na trh?
Huawei MatePad 11 (2023) byl oficiálně uveden Pátek 31. Března 2023.
-
Je Huawei MatePad 11 (2023) dostupný v obchodech?
Ano, Huawei MatePad 11 (2023) je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei MatePad 11 (2023)?
Huawei MatePad 11 (2023) váží přibližně 480 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei MatePad 11 (2023)?
Displej modelu Huawei MatePad 11 (2023) má úhlopříčku 11 palce.
-
Podporuje Huawei MatePad 11 (2023) sítě 5G?
Ne, Huawei MatePad 11 (2023) 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Huawei MatePad 11 (2023)?
Huawei MatePad 11 (2023) má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.