Menu

Motiv

Jazyk

Huawei Mate XT Ultimate 11
Huawei

Huawei Mate XT Ultimate

  • Operační systém HarmonyOS 4.2
  • Displej 10.2 palec 2232x3184 pixely
  • Baterie 5600 mAh Si/C Li-Ion
  • Výkon 16GB RAM Kirin 9010
  • Fotoaparát 50Mpx 2160p
  • Úložiště 256GB-1TB

Specifikace Huawei Mate XT Ultimate

Základní informace

Značka
Huawei
Model
Mate XT Ultimate
Alternativní název
GRL-LX9
GRL-AL10
Datum představení
Úterý 10. Září 2024
Datum uvedení
Pátek 20. Září 2024
Stav
Dostupný
Ceny
€3,870

Design

Hmotnost
298 g (10.51 oz)
Barevné varianty
Černá, Červená

Displej

Typ displeje
Tri-foldable LTPO OLED
Úhlopříčka displeje
10.2 palce
Rozlišení
2232 × 3184 pixelů
Obnovovací frekvence
90 Hz
Jemnost displeje
381 ppi
Poměr displeje k tělu
≈ 91.9%
Dotykový displej
Ano
Bezrámečkový displej
Ano
Vlastnosti displeje
1 miliarda barev

Hardware

Čipset
HiSilicon Kirin 9010
Počet jader CPU
8
Výrobní proces
7 nm
Maximální frekvence CPU
2300 MHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
1x 2.3 GHz – Taishan Big
3x 2.18 GHz – Taishan Mid
4x 1.55 GHz – Cortex-A510
Typ paměti
LPDDR5
GPU
Maleoon 910
RAM
16GB
Úložiště
256GB, 512GB, 1TB
Varianty
256GB 16GB RAM
512GB 16GB RAM
1TB 16GB RAM
Rozšíření úložiště
Ne

Software

Operační systém
HarmonyOS 4.2

Zadní fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Trojitý fotoaparát
50 Mpx, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače
Optická stabilizace obrazu (OIS)
PDAF

12 Mpx, ƒ/3.4, 125 mm ( Periskopický teleobjektiv ), 1.0 μm, x5.5 Optický zoom, 1/3.6" Velikost snímače
Optická stabilizace obrazu (OIS)
PDAF

12 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1.24 μm, 1/2.9" Velikost snímače
PDAF
Podpora blesku
Ano
Typ blesku
LED blesk
Funkce
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Panorama
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30/60 fps
Funkce videa
Gyro-EIS, HDR Vivid, Optická stabilizace obrazu (OIS)

Přední fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Jednoduchý fotoaparát
8 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 1.22 μm, 1/3.6" Velikost snímače
Funkce
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
2160p @ 30 fps
1080p @ 30 fps

Baterie

Typ
Si/C Li-Ion
Kapacita
5600 mAh
Výkon drátového nabíjení
66 W
Podpora bezdrátového nabíjení
Ano
Výkon bezdrátového nabíjení
50 W
Funkce
Reverzní drátové nabíjení
Reverzní bezdrátové nabíjení

Sítě

Počet SIM karet
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Podpora VoLTE
Ano
Rychlosti dat
5G, LTE, HSPA
Pásma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 MHz
Pásma 3G
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz
Pásma 4G
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
Pásma 5G
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Konektivita

Wi-Fi
Ano ( Wi-Fi 6 )
Standardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Funkce Wi-Fi
Dual-band
Bluetooth
Ano, v5.2
USB porty
USB Type-C 3.1
DisplayPort 1.2
USB On-The-Go
USB připojení
Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS)
GPS
Ano
Funkce GPS
BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS (L1), GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5)
NFC
Ano

Multimédia

Reproduktor
Ano
Sluchátkový konektor
Ne
Zvuk
Stereofonní reproduktory
FM rádio
Ne

Funkce

Senzory
Akcelerometr
Barometr
Kompas
Gyroskop
Senzor přiblížení
Boční snímač otisků prstů
Další funkce
Satelitní hovory a zprávy BDS (pouze v Číně)

Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.

Fotografie Huawei Mate XT Ultimate

Často kladené otázky

Jaká je cena modelu Huawei Mate XT Ultimate?

Cena modelu Huawei Mate XT Ultimate je €3,870 a může se v dalších dnech změnit.

Jaké je datum uvedení Huawei Mate XT Ultimate na trh?

Huawei Mate XT Ultimate byl oficiálně uveden Pátek 20. Září 2024.

Je Huawei Mate XT Ultimate dostupný v obchodech?

Ano, Huawei Mate XT Ultimate je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.

Jaká je hmotnost modelu Huawei Mate XT Ultimate?

Huawei Mate XT Ultimate váží přibližně 298 gramů.

Jak velký displej má Huawei Mate XT Ultimate?

Displej modelu Huawei Mate XT Ultimate má úhlopříčku 10.2 palce.

Podporuje Huawei Mate XT Ultimate sítě 5G?

Ano, Huawei Mate XT Ultimate podporuje 5G na pásmech n1, n2.

Kolik kamer má Huawei Mate XT Ultimate?

Huawei Mate XT Ultimate má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.