Huawei Mate Xs 2
Specifikace Huawei Mate Xs 2
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | Mate Xs 2 |
| Alternativní název | PAL-AL00 (Mezinárodní verze) PAL-LX9 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 28. Dubna 2022 |
| Datum uvedení | Sobota 07. Května 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €2,000 |
Design
| Výška | 156.5 mm (6.16 palce) |
| Šířka | 139.3 mm (5.48 palce) |
| Tloušťka | 5.4 mm (0.21 palce) |
| Hmotnost | 255 g (8.99 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Nachový, Bílá |
Displej
| Typ displeje | Skládací OLED |
| Úhlopříčka displeje | 7.8 palce |
| Rozlišení | 2200 × 2480 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 424 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 89.8% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 5 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | Nano Memory |
Software
| Operační systém | HarmonyOS 2.0 |
| Nadstavba | EMUI 12 |
| Služby Google Play | Ne |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.4, 81 mm ( Teleobjektiv ), x3 Optický zoom Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 13 Mpx, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk Dual Tone |
| Funkce | Senzor barevného spektra Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Laserové automatické zaostřování Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/240 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 10.7 Mpx, ƒ/2.2 |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/240 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4600 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 66 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Huawei Mate Xs 2
Video recenze
Fotografie Huawei Mate Xs 2
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei Mate Xs 2?
Cena modelu Huawei Mate Xs 2 je €2,000 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei Mate Xs 2 na trh?
Huawei Mate Xs 2 byl oficiálně uveden Sobota 07. Května 2022.
-
Je Huawei Mate Xs 2 dostupný v obchodech?
Ano, Huawei Mate Xs 2 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei Mate Xs 2?
Huawei Mate Xs 2 váží přibližně 255 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei Mate Xs 2?
Displej modelu Huawei Mate Xs 2 má úhlopříčku 7.8 palce.
-
Podporuje Huawei Mate Xs 2 sítě 5G?
Ne, Huawei Mate Xs 2 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Huawei Mate Xs 2?
Huawei Mate Xs 2 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.
-
Lze v Huawei Mate Xs 2 používat služby Google Play?
Ne, služby Google Play nejsou na Huawei Mate Xs 2 podporovány.