Menu

Motiv

Jazyk

Huawei Enjoy 100 3
Huawei

Huawei Enjoy 100

  • Operační systém HarmonyOS 7.0 HarmonyOS 7.0
  • Displej 6.56 palec 720x1604 pixely
  • Baterie 6100 mAh
  • Výkon 4/6GB RAM Kirin 8000S
  • Fotoaparát 13Mpx
  • Úložiště 128/256GB

Specifikace Huawei Enjoy 100

Základní informace

Značka
Huawei
Model
Enjoy 100
Stav
Spekuluje se

Design

Materiály konstrukce
Zadní: Plast
Rám: Plast
Přední strana: Sklo
Barevné varianty
Černá, Oranžová, Bílá
Odolnost
Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě)
Certifikace odolnosti
IP64

Displej

Typ displeje
IPS LCD
Úhlopříčka displeje
6.56 palce
Rozlišení
720 × 1604 pixelů
Obnovovací frekvence
120 Hz
Poměr stran
20:9
Jemnost displeje
268 ppi
Špičkový jas
850 cd/m²
Ochranné sklo
Hlinitokřemičité sklo, Odolný proti pádu (do 1,8 m)
Dotykový displej
Ano
Bezrámečkový displej
Ano
Vlastnosti displeje
Kapacitní dotykový displej
Multitouch displej

Hardware

Čipset
HiSilicon Kirin 8000S
Počet jader CPU
8
Výrobní proces
8
Maximální frekvence CPU
2400 MHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
1x 2.4 GHz –
3x 2.19 GHz –
4x 1.84 GHz –
Typ paměti
LPDDR5
GPU
HiSilicon Mali-G610 MP4 (8 jader)
RAM
4GB, 6GB
Úložiště
128GB, 256GB
Varianty
128GB 4GB RAM
128GB 6GB RAM
256GB 6GB RAM
Rozšíření úložiště
Ne

Software

Operační systém
HarmonyOS 7.0
Nadstavba
HarmonyOS 7.0

Zadní fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Jednoduchý fotoaparát
13 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý )
Automatické ostření (AF)
Podpora blesku
Ano
Typ blesku
LED blesk
Funkce
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Panorama
Možnosti videa
Ano

Přední fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Jednoduchý fotoaparát
8 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý )
Možnosti videa
Ano

Baterie

Kapacita
6100 mAh
Výkon drátového nabíjení
40 W
Funkce
Reverzní drátové nabíjení

Sítě

Počet SIM karet
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Rychlosti dat
LTE, HSPA
Pásma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Pásma 3G
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
Pásma 4G
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)

Konektivita

Wi-Fi
Ano ( Wi-Fi 6 )
Standardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Funkce Wi-Fi
Dual-band
Bluetooth
Ano, v6.0
USB porty
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB připojení
Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS)
GPS
Ano
Funkce GPS
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS
NFC
Ne

Multimédia

Reproduktor
Ano
Sluchátkový konektor
Ne
FM rádio
Ne

Funkce

Senzory
Akcelerometr
Kompas
Senzor přiblížení
Boční snímač otisků prstů

Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.

Fotografie Huawei Enjoy 100

Často kladené otázky

Je Huawei Enjoy 100 dostupný v obchodech?

Ne, Huawei Enjoy 100 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.

Jak velký displej má Huawei Enjoy 100?

Displej modelu Huawei Enjoy 100 má úhlopříčku 6.56 palce.

Kolik kamer má Huawei Enjoy 100?

Huawei Enjoy 100 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.