Honor X80i
Specifikace Honor X80i
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | X80i |
| Alternativní název | LNA-AN00 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 01. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 10. Dubna 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €250 |
Design
| Výška | 157.4 mm (6.20 palce) |
| Šířka | 75.4 mm (2.97 palce) |
| Tloušťka | 7.3 mm (0.29 palce) |
| Hmotnost | 185 g (6.53 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Růžová, Bílá |
| Odolnost | Uzavřený proti prachu a vodě (vysokotlaké vodní trysky) |
| Certifikace odolnosti | IP66 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 1200 × 2600 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 434 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.1% |
| Špičkový jas | 6500 cd/m² |
| Ochranné sklo | Hlinitokřemičité sklo, Odolný proti pádu (do 1,8 m) |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 3840Hz PWM Dimming |
Hardware
| Čipset | Mediatek Dimensity 6500 Elite |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2600 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.6 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB, 512GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) PDAF |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Optický snímač otisků prstů pod displejem Senzor přiblížení (ultrazvukový) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor X80i
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor X80i?
Cena modelu Honor X80i je €250 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Honor X80i?
Honor X80i bude uveden Pátek 10. Dubna 2026.
-
Je Honor X80i dostupný v obchodech?
Ne, Honor X80i zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor X80i?
Honor X80i váží přibližně 185 gramů.
-
Jak velký displej má Honor X80i?
Displej modelu Honor X80i má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Podporuje Honor X80i sítě 5G?
Ano, Honor X80i podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Honor X80i?
Honor X80i má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.