Honor X5
Specifikace Honor X5
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | X5 |
| Alternativní název | VNA-LX2 (Mezinárodní verze) VNA-LX3 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 24. Ledna 2023 |
| Datum uvedení | Úterý 14. Února 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €90 |
Design
| Výška | 164 mm (6.46 palce) |
| Šířka | 75.6 mm (2.98 palce) |
| Tloušťka | 8.9 mm (0.35 palce) |
| Hmotnost | 193 g (6.81 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Midnight Black, Ocean Blue Color, Východ slunce oranžová barva |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.5 palce |
| Rozlišení | 720 × 1600 pixelů |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 270 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 82.3% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio G25 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 2GB |
| Úložiště | 32GB |
| Varianty | 32GB 2GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor X5
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor X5?
Cena modelu Honor X5 je €90 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Honor X5 na trh?
Honor X5 byl oficiálně uveden Úterý 14. Února 2023.
-
Je Honor X5 dostupný v obchodech?
Ano, Honor X5 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor X5?
Honor X5 váží přibližně 193 gramů.
-
Jak velký displej má Honor X5?
Displej modelu Honor X5 má úhlopříčku 6.5 palce.
-
Podporuje Honor X5 sítě 5G?
Ne, Honor X5 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Honor X5?
Honor X5 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.