Honor Win Turbo
Specifikace Honor Win Turbo
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | Win Turbo |
| Stav | Spekuluje se |
| Ceny | €330 |
Design
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 6 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.79 palce |
| Rozlišení | 1200 × 2640 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 427 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.6% |
| Špičkový jas | 8000 cd/m² |
| Ochranné sklo | Hlinitokřemičité sklo |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 3840Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej HDR Vivid Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 8500 Elite |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3400 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MC8 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | MagicOS 10 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.9 ( Širokoúhlý ) Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 5 Mpx ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.5 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 10080 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Optický snímač otisků prstů pod displejem Senzor přiblížení (ultrazvukový) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor Win Turbo
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor Win Turbo?
Cena modelu Honor Win Turbo je €330 a může se v dalších dnech změnit.
-
Je Honor Win Turbo dostupný v obchodech?
Ne, Honor Win Turbo zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jak velký displej má Honor Win Turbo?
Displej modelu Honor Win Turbo má úhlopříčku 6.79 palce.
-
Podporuje Honor Win Turbo sítě 5G?
Ano, Honor Win Turbo podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Honor Win Turbo?
Honor Win Turbo má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.