Honor Pad X8 Pro
Specifikace Honor Pad X8 Pro
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | Pad X8 Pro |
| Datum představení | Středa 05. Července 2023 |
| Datum uvedení | Středa 05. Července 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €130 |
Design
| Výška | 267.3 mm (10.52 palce) |
| Šířka | 167.4 mm (6.59 palce) |
| Tloušťka | 6.9 mm (0.27 palce) |
| Hmotnost | 495 g (17.46 oz) |
| Materiály konstrukce | Záda: Hliník Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Šedá, Mátová barva, Nachový |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 11.5 palce |
| Rozlišení | 1200 × 2000 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 5:3 |
| Jemnost displeje | 203 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.1% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.8 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | MagicOS 7.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 Automatické ostření (AF) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7250 mAh |
Sítě
| Mobilní připojení | Ne |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | 6 reproduktorů, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor Pad X8 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor Pad X8 Pro?
Cena modelu Honor Pad X8 Pro je €130 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Honor Pad X8 Pro na trh?
Honor Pad X8 Pro byl oficiálně uveden Středa 05. Července 2023.
-
Je Honor Pad X8 Pro dostupný v obchodech?
Ano, Honor Pad X8 Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro váží přibližně 495 gramů.
-
Jak velký displej má Honor Pad X8 Pro?
Displej modelu Honor Pad X8 Pro má úhlopříčku 11.5 palce.
-
Podporuje Honor Pad X8 Pro sítě 5G?
Ne, Honor Pad X8 Pro 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.