Honor 9C
Specifikace Honor 9C
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | 9C |
| Alternativní název | AKA-L29 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 04. Května 2020 |
| Datum uvedení | Pondělí 04. Května 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €160 |
Design
| Výška | 159.8 mm (6.29 palce) |
| Šířka | 76.1 mm (3.00 palce) |
| Tloušťka | 8.1 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 176 g (6.21 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.39 palce |
| Rozlišení | 720 × 1560 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 269 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 82.4% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | HiSilicon Kirin 710A |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 14 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4 |
| GPU | ARM Mali-G51 MP4 |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | EMUI 10.1 |
| Služby Google Play | Ne |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost snímače PDAF 8 Mpx, ƒ/2.4, 120° ( Ultraširokoúhlý ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Rozpoznávání obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor 9C
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor 9C?
Cena modelu Honor 9C je €160 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Honor 9C na trh?
Honor 9C byl oficiálně uveden Pondělí 04. Května 2020.
-
Je Honor 9C dostupný v obchodech?
Ne, Honor 9C už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor 9C?
Honor 9C váží přibližně 176 gramů.
-
Jak velký displej má Honor 9C?
Displej modelu Honor 9C má úhlopříčku 6.39 palce.
-
Podporuje Honor 9C sítě 5G?
Ne, Honor 9C 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Honor 9C?
Honor 9C má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.
-
Lze v Honor 9C používat služby Google Play?
Ne, služby Google Play nejsou na Honor 9C podporovány.