Honor 8A 2020
Specifikace Honor 8A 2020
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | 8A 2020 |
| Datum představení | Středa 15. Dubna 2020 |
| Datum uvedení | Středa 15. Dubna 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €150 |
Design
| Výška | 156.3 mm (6.15 palce) |
| Šířka | 73.5 mm (2.89 palce) |
| Tloušťka | 8.2 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 150 g (5.29 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.09 palce |
| Rozlišení | 720 × 1560 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 282 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 79.2% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P35 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 16 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2300 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Úložiště | 64GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 3GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 9.0 (Pie) |
| Nadstavba | EMUI 9 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/1.8 PDAF |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3020 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor 8A 2020
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor 8A 2020?
Cena modelu Honor 8A 2020 je €150 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Honor 8A 2020 na trh?
Honor 8A 2020 byl oficiálně uveden Středa 15. Dubna 2020.
-
Je Honor 8A 2020 dostupný v obchodech?
Ne, Honor 8A 2020 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor 8A 2020?
Honor 8A 2020 váží přibližně 150 gramů.
-
Jak velký displej má Honor 8A 2020?
Displej modelu Honor 8A 2020 má úhlopříčku 6.09 palce.
-
Podporuje Honor 8A 2020 sítě 5G?
Ne, Honor 8A 2020 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Honor 8A 2020?
Honor 8A 2020 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.