Honor 200 Pro
Specifikace Honor 200 Pro
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | 200 Pro |
| Alternativní název | ELP-AN00 (Mezinárodní verze) ELP-NX9 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 27. Května 2024 |
| Datum uvedení | Pátek 31. Května 2024 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €339 $437.45 |
Design
| Výška | 163.3 mm (6.43 palce) |
| Šířka | 75.2 mm (2.96 palce) |
| Tloušťka | 8.2 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 199 g (7.02 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Růžová, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP65, IP55 |
Displej
| Typ displeje | OLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 1224 × 2700 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 437 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.8% |
| Špičkový jas | 4000 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 3840Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 14 (Upside Down Cake), s až 4 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | MagicOS 8 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.9 ( Širokoúhlý ), 1.2 μm, 1/1.3" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 50 Mpx, ƒ/2.4 ( Teleobjektiv ), x2.5 Optický zoom Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 12 Mpx, ƒ/2.2, 112° ( Ultraširokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/2.1 ( Širokoúhlý ) 2 Mpx, ƒ/2.4 ( Hloubkový senzor ) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 5200 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 100 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 66 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Reverzní bezdrátové nabíjení Drátové nabíjení z 0 na 100 % za 41 minut (dle údajů výrobce) Drátové nabíjení z 0 na 60 % za 15 minut (dle výrobce) Bezdrátové nabíjení z 0–64 % za 30 minut (dle údajů výrobce) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Ultrazvukový snímač vzdálenosti Optický snímač otisků prstů pod displejem |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor 200 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor 200 Pro?
Cena modelu Honor 200 Pro je €339 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Honor 200 Pro na trh?
Honor 200 Pro byl oficiálně uveden Pátek 31. Května 2024.
-
Je Honor 200 Pro dostupný v obchodech?
Ano, Honor 200 Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor 200 Pro?
Honor 200 Pro váží přibližně 199 gramů.
-
Jak velký displej má Honor 200 Pro?
Displej modelu Honor 200 Pro má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Podporuje Honor 200 Pro sítě 5G?
Ano, Honor 200 Pro podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Honor 200 Pro?
Honor 200 Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Duální fotoaparát.