HMD Vibe 2
Specifikace HMD Vibe 2
Základní informace
| Značka | HMD |
| Model | Vibe 2 |
| Stav | Spekuluje se |
| Ceny | €80 |
Design
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Modrá, Růžová, Nachový |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.75 palce |
| Rozlišení | 720 × 1640 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 265 ppi |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc T8200 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2300 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Úložiště | 64GB, 128GB |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx ( Širokoúhlý ) 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Duální reproduktory |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie HMD Vibe 2
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu HMD Vibe 2?
Cena modelu HMD Vibe 2 je €80 a může se v dalších dnech změnit.
-
Je HMD Vibe 2 dostupný v obchodech?
Ne, HMD Vibe 2 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jak velký displej má HMD Vibe 2?
Displej modelu HMD Vibe 2 má úhlopříčku 6.75 palce.
-
Podporuje HMD Vibe 2 sítě 5G?
Ano, HMD Vibe 2 podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má HMD Vibe 2?
HMD Vibe 2 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.