Energizer Hardcase H570S
Specifikace Energizer Hardcase H570S
Základní informace
| Značka | Energizer |
| Model | Hardcase H570S |
| Datum představení | Pátek 01. Února 2019 |
| Datum uvedení | Pátek 01. Února 2019 |
| Stav | Ukončeno |
Design
| Barevné varianty | Černá |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 5.7 palce |
| Rozlišení | 720 × 1440 pixelů |
| Poměr stran | 18:9 |
| Jemnost displeje | 282 ppi |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek MT6739 |
| Počet jader CPU | 4 |
| Výrobní proces | 28 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.5 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR3 |
| GPU | IMG PowerVR GE8100 |
| RAM | 2GB |
| Úložiště | 16GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDHC |
Software
| Operační systém | Android 9.0 (Pie) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx Automatický blesk 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Korekce expozice Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 6500 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Energizer Hardcase H570S
Často kladené otázky
-
Jaké je datum uvedení Energizer Hardcase H570S na trh?
Energizer Hardcase H570S byl oficiálně uveden Pátek 01. Února 2019.
-
Je Energizer Hardcase H570S dostupný v obchodech?
Ne, Energizer Hardcase H570S už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jak velký displej má Energizer Hardcase H570S?
Displej modelu Energizer Hardcase H570S má úhlopříčku 5.7 palce.
-
Kolik kamer má Energizer Hardcase H570S?
Energizer Hardcase H570S má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.