Energizer E28
Specifikace Energizer E28
Základní informace
| Značka | Energizer |
| Model | E28 |
| Datum představení | Čtvrtek 01. Dubna 2021 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 01. Dubna 2021 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €20 |
Design
| Výška | 134.5 mm (5.30 palce) |
| Šířka | 56 mm (2.20 palce) |
| Tloušťka | 16.9 mm (0.67 palce) |
| Hmotnost | 113 g (3.99 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Hnědý, Šedá, Zelená, Bílá, Žlutá |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 2.8 palce |
| Rozlišení | 240 × 320 pixelů |
| Poměr stran | 4:3 |
| Jemnost displeje | 143 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 32.2% |
| Dotykový displej | Ne |
| Bezrámečkový displej | Ne |
Hardware
| Čipset | Unisoc SC6531E |
| Počet jader CPU | 1 |
| Výrobní proces | 40 nm |
| Maximální frekvence CPU | 312 MHz |
| Architektura CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektura | ARM926EJ-S |
| Typ paměti | PSRAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSD |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3000 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Mini-SIM + Micro-SIM) |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
Konektivita
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.1 |
| USB porty | Micro-USB |
| USB připojení | Nabíjení přes USB |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Energizer E28
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Energizer E28?
Cena modelu Energizer E28 je €20 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Energizer E28 na trh?
Energizer E28 byl oficiálně uveden Čtvrtek 01. Dubna 2021.
-
Je Energizer E28 dostupný v obchodech?
Ne, Energizer E28 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Energizer E28?
Energizer E28 váží přibližně 113 gramů.
-
Jak velký displej má Energizer E28?
Displej modelu Energizer E28 má úhlopříčku 2.8 palce.
-
Podporuje Energizer E28 sítě 5G?
Ne, Energizer E28 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Energizer E28?
Energizer E28 nemá žádné kamery.