Doogee V11
Specifikace Doogee V11
Základní informace
| Značka | Doogee |
| Model | V11 |
| Datum představení | Pátek 15. Července 2022 |
| Datum uvedení | Pátek 15. Července 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €350 |
Design
| Výška | 169.3 mm (6.67 palce) |
| Šířka | 81.2 mm (3.20 palce) |
| Tloušťka | 16.1 mm (0.63 palce) |
| Hmotnost | 340 g (11.99 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Oranžová, Červená |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.39 palce |
| Rozlišení | 720 × 1560 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 269 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 72.9% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass, Odolný proti pádu (do 1,5 m), Vyhovuje MIL-STD-810G |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Služby Google Play | Ano |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokoúhlý ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p fps 1080p fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p fps |
Baterie
| Kapacita | 8500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 65 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 10 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor infračerveného teploměru Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Doogee V11
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Doogee V11?
Cena modelu Doogee V11 je €350 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Doogee V11 na trh?
Doogee V11 byl oficiálně uveden Pátek 15. Července 2022.
-
Je Doogee V11 dostupný v obchodech?
Ano, Doogee V11 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Doogee V11?
Doogee V11 váží přibližně 340 gramů.
-
Jak velký displej má Doogee V11?
Displej modelu Doogee V11 má úhlopříčku 6.39 palce.
-
Podporuje Doogee V11 sítě 5G?
Ano, Doogee V11 podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Kolik kamer má Doogee V11?
Doogee V11 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.
-
Lze v Doogee V11 používat služby Google Play?
Ano, služby Google Play jsou na Doogee V11 plně podporované.