Doogee Tab A9+
Specifikace Doogee Tab A9+
Základní informace
| Značka | Doogee |
| Model | Tab A9+ |
| Datum představení | Čtvrtek 01. Května 2025 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 01. Května 2025 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €140 |
Design
| Výška | 257.3 mm (10.13 palce) |
| Šířka | 168.8 mm (6.65 palce) |
| Tloušťka | 8.1 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 644 g (22.72 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Šedá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 11 palce |
| Rozlišení | 800 × 1280 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 137 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 80.8% |
| Ochranné sklo | Mohs úroveň 5 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc T7200 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 (1 jader) |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 8580 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Mobilní připojení | Ne |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Doogee Tab A9+
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Doogee Tab A9+?
Cena modelu Doogee Tab A9+ je €140 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Doogee Tab A9+ na trh?
Doogee Tab A9+ byl oficiálně uveden Čtvrtek 01. Května 2025.
-
Je Doogee Tab A9+ dostupný v obchodech?
Ano, Doogee Tab A9+ je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Doogee Tab A9+?
Doogee Tab A9+ váží přibližně 644 gramů.
-
Jak velký displej má Doogee Tab A9+?
Displej modelu Doogee Tab A9+ má úhlopříčku 11 palce.
-
Podporuje Doogee Tab A9+ sítě 5G?
Ne, Doogee Tab A9+ 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Doogee Tab A9+?
Doogee Tab A9+ má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.