Menu

Motiv

Jazyk

Doogee S200 Ultra 6
Doogee

Doogee S200 Ultra

  • Operační systém Android 15
  • Displej 6.72 palec 1080x2400 pixely
  • Baterie 11000 mAh Si/C Li-Ion
  • Výkon 12GB RAM Dimensity 7400
  • Fotoaparát 100Mpx 2160p
  • Úložiště 1TB

Specifikace Doogee S200 Ultra

Základní informace

Značka
Doogee
Model
S200 Ultra
Datum představení
Pondělí 01. Září 2025
Datum uvedení
Středa 01. Října 2025
Stav
Dostupný
Ceny
€550

Design

Výška
179.5 mm (7.07 palce)
Šířka
82.5 mm (3.25 palce)
Tloušťka
19.1 mm (0.75 palce)
Hmotnost
383 g (13.51 oz)
Barevné varianty
Černá, Zelená, Žlutá
Odolnost
Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým proudům vody; ponořitelný až do hloubky 2 m na 24 hodin)
Certifikace odolnosti
IP68, IP69K
Designové prvky
Sekundární displej na zadní straně

Displej

Typ displeje
IPS LCD
Úhlopříčka displeje
6.72 palce
Rozlišení
1080 × 2400 pixelů
Obnovovací frekvence
120 Hz
Poměr stran
20:9
Jemnost displeje
392 ppi
Poměr displeje k tělu
≈ 73.6%
Ochranné sklo
Sklo Corning Gorilla Glass, Vyhovuje MIL-STD-810H
Dotykový displej
Ano
Vlastnosti displeje
Kapacitní dotykový displej
Multitouch displej

Hardware

Čipset
Mediatek Dimensity 7400
Počet jader CPU
8
Výrobní proces
4 nm
Maximální frekvence CPU
2600 MHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
4x 2.6 GHz – Cortex-A78
4x 2.0 GHz – Cortex-A55
Typ paměti
LPDDR5
GPU
ARM Mali-G615 MC2
RAM
12GB
Úložiště
1TB
Varianty
1TB 12GB RAM
Rozšíření úložiště
Ano
Sloty pro karty
microSDXC

Software

Operační systém
Android 15 (Vanilla Ice Cream)

Zadní fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Trojitý fotoaparát
100 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 1/1.8" Velikost snímače
PDAF

20 Mpx, ƒ/1.8 ( Noční vidění )
Infračervené noční světlo

2 Mpx ( Makro )
Podpora blesku
Ano
Typ blesku
Duální LED blesk
Funkce
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Panorama
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
2160p @ 30 fps
1080p @ 30 fps
Funkce videa
Gyro-EIS

Přední fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Jednoduchý fotoaparát
32 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 1/2.8" Velikost snímače
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
1080p @ 30 fps

Baterie

Typ
Si/C Li-Ion
Kapacita
11000 mAh
Výkon drátového nabíjení
66 W
Funkce
Reverzní drátové nabíjení

Sítě

Počet SIM karet
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Podpora VoLTE
Ano
Rychlosti dat
5G, LTE, HSPA
Pásma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Pásma 3G
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
Pásma 4G
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)
Pásma 5G
5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz)

Konektivita

Wi-Fi
Ano ( Wi-Fi 6 )
Standardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Funkce Wi-Fi
Dual-band
Bluetooth
Ano, v5.4
USB porty
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB připojení
Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS)
GPS
Ano
Funkce GPS
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC
Ano

Multimédia

Reproduktor
Ano
Sluchátkový konektor
Ne
FM rádio
Ano

Funkce

Senzory
Akcelerometr
Kompas
Gyroskop
Senzor přiblížení
Boční snímač otisků prstů

Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.

Fotografie Doogee S200 Ultra

Často kladené otázky

Jaká je cena modelu Doogee S200 Ultra?

Cena modelu Doogee S200 Ultra je €550 a může se v dalších dnech změnit.

Jaké je datum uvedení Doogee S200 Ultra na trh?

Doogee S200 Ultra byl oficiálně uveden Středa 01. Října 2025.

Je Doogee S200 Ultra dostupný v obchodech?

Ano, Doogee S200 Ultra je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.

Jaká je hmotnost modelu Doogee S200 Ultra?

Doogee S200 Ultra váží přibližně 383 gramů.

Jak velký displej má Doogee S200 Ultra?

Displej modelu Doogee S200 Ultra má úhlopříčku 6.72 palce.

Podporuje Doogee S200 Ultra sítě 5G?

Ano, Doogee S200 Ultra podporuje 5G na pásmech n1, n3, n7, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79.

Kolik kamer má Doogee S200 Ultra?

Doogee S200 Ultra má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.