Doogee S110
Specifikace Doogee S110
Základní informace
| Značka | Doogee |
| Model | S110 |
| Datum představení | Čtvrtek 03. Srpna 2023 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 03. Srpna 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €320 |
Design
| Výška | 178.5 mm (7.03 palce) |
| Šířka | 83.1 mm (3.27 palce) |
| Tloušťka | 17.9 mm (0.70 palce) |
| Hmotnost | 390 g (13.76 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Zlatá, Stříbrná |
| Odolnost | Odolný proti prachu Vodotěsný |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.58 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 400 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 70.5% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio G99 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Úložiště | 256GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 1/1.67" Velikost snímače PDAF 24 Mpx, ƒ/1.8 ( Noční vidění ) 2 infračervená světla 16 Mpx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 10800 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 66 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
| Další funkce | Sekundární 1,1" displej na zadní straně |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Doogee S110
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Doogee S110?
Cena modelu Doogee S110 je €320 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Doogee S110 na trh?
Doogee S110 byl oficiálně uveden Čtvrtek 03. Srpna 2023.
-
Je Doogee S110 dostupný v obchodech?
Ano, Doogee S110 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Doogee S110?
Doogee S110 váží přibližně 390 gramů.
-
Jak velký displej má Doogee S110?
Displej modelu Doogee S110 má úhlopříčku 6.58 palce.
-
Podporuje Doogee S110 sítě 5G?
Ne, Doogee S110 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Doogee S110?
Doogee S110 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.