CUBOT Note 8
Specifikace CUBOT Note 8
Základní informace
| Značka | CUBOT |
| Model | Note 8 |
| Datum představení | Pátek 03. Června 2022 |
| Datum uvedení | Pátek 03. Června 2022 |
| Stav | Dostupný |
Design
| Výška | 138 mm (5.43 palce) |
| Šířka | 65 mm (2.56 palce) |
| Tloušťka | 10.8 mm (0.43 palce) |
| Hmotnost | 143 g (5.04 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Zelená |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 5.5 palce |
| Rozlišení | 442 × 960 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 192 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 82.7% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek MT6739WW |
| Počet jader CPU | 4 |
| Výrobní proces | 28 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.5 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR3 |
| GPU | IMG PowerVR GE8100 |
| RAM | 2GB |
| Úložiště | 16GB |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) 0.3 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 3100 mAh |
| Možnost vyjmutí | Vyjímatelná |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie CUBOT Note 8
Často kladené otázky
-
Jaké je datum uvedení CUBOT Note 8 na trh?
CUBOT Note 8 byl oficiálně uveden Pátek 03. Června 2022.
-
Je CUBOT Note 8 dostupný v obchodech?
Ano, CUBOT Note 8 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu CUBOT Note 8?
CUBOT Note 8 váží přibližně 143 gramů.
-
Jak velký displej má CUBOT Note 8?
Displej modelu CUBOT Note 8 má úhlopříčku 5.5 palce.
-
Podporuje CUBOT Note 8 sítě 5G?
Ne, CUBOT Note 8 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má CUBOT Note 8?
CUBOT Note 8 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.