BLU G91 Pro
Specifikace BLU G91 Pro
Základní informace
| Značka | BLU |
| Model | G91 Pro |
| Datum představení | Čtvrtek 26. Srpna 2021 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 26. Srpna 2021 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €150 |
Design
| Výška | 165.2 mm (6.50 palce) |
| Šířka | 76.9 mm (3.03 palce) |
| Tloušťka | 8.9 mm (0.35 palce) |
| Hmotnost | 201 g (7.09 oz) |
| Barevné varianty | Grafitová barva, Barva měsíčního kamene |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.7 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 393 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 85.3% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio G90 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.05 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MC4 |
| RAM | 6GB |
| Úložiště | 128GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Čtyřnásobný fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost snímače PDAF 5 Mpx, ƒ/2.2 ( Ultraširokoúhlý ) 2 Mpx ( Makro ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.0 |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 30 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 10 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze BLU G91 Pro
Video recenze
Fotografie BLU G91 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu BLU G91 Pro?
Cena modelu BLU G91 Pro je €150 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení BLU G91 Pro na trh?
BLU G91 Pro byl oficiálně uveden Čtvrtek 26. Srpna 2021.
-
Je BLU G91 Pro dostupný v obchodech?
Ne, BLU G91 Pro už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu BLU G91 Pro?
BLU G91 Pro váží přibližně 201 gramů.
-
Jak velký displej má BLU G91 Pro?
Displej modelu BLU G91 Pro má úhlopříčku 6.7 palce.
-
Podporuje BLU G91 Pro sítě 5G?
Ne, BLU G91 Pro 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má BLU G91 Pro?
BLU G91 Pro má vzadu Čtyřnásobný fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.