Blackview Active 5
Specifikace Blackview Active 5
Základní informace
| Značka | Blackview |
| Model | Active 5 |
| Datum představení | Úterý 01. Července 2025 |
| Datum uvedení | Úterý 01. Července 2025 |
| Stav | Dostupný |
Design
| Výška | 218.5 mm (8.60 palce) |
| Šířka | 131.7 mm (5.19 palce) |
| Tloušťka | 12.3 mm (0.48 palce) |
| Hmotnost | 510 g (17.99 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Oranžová |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 8.68 palce |
| Rozlišení | 800 × 1340 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 5:3 |
| Jemnost displeje | 180 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 74.3% |
| Špičkový jas | 360 cd/m² |
| Ochranné sklo | Vyhovuje MIL-STD-810H, Mohs úroveň 5 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc T615 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 1.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz |
| RAM | 6GB |
| Úložiště | 128GB |
| Typ úložiště | UFS |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | DokeOS_P 4.2 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ), 1/4.0" Velikost snímače Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ), 1/4.0" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 6600 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Blackview Active 5
Často kladené otázky
-
Jaké je datum uvedení Blackview Active 5 na trh?
Blackview Active 5 byl oficiálně uveden Úterý 01. Července 2025.
-
Je Blackview Active 5 dostupný v obchodech?
Ano, Blackview Active 5 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Blackview Active 5?
Blackview Active 5 váží přibližně 510 gramů.
-
Jak velký displej má Blackview Active 5?
Displej modelu Blackview Active 5 má úhlopříčku 8.68 palce.
-
Podporuje Blackview Active 5 sítě 5G?
Ne, Blackview Active 5 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Blackview Active 5?
Blackview Active 5 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.