Apple iPhone 11
Specifikace Apple iPhone 11
Základní informace
| Značka | Apple |
| Model | iPhone 11 |
| Alternativní název | A2221 (Mezinárodní verze) A2223 (Čína, Hongkong) A2111 (Mezinárodní verze) iPhone12,1 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 10. Září 2019 |
| Datum uvedení | Pátek 20. Září 2019 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €164 $170.70 £129.95 |
Design
| Výška | 150.9 mm (5.94 palce) |
| Šířka | 75.7 mm (2.98 palce) |
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 194 g (6.84 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Corning-Made Glass Rám: Hliník (řada 7000) Přední: sklo Corning-Made |
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Nachový, Červená, Bílá, Žlutá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do 2 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeje | Liquid Retina IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.1 palce |
| Rozlišení | 828 × 1792 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 326 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 79% |
| Špičkový jas | 625 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo odolné proti poškrábání |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Apple A13 Bionic |
| Počet jader CPU | 6 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.65 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.65 GHz – Lightning 4x 1.6 GHz – Thunder |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Apple A13 Bionic GPU (4 jader) |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB, 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | NVMe |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | iOS 13.0, Aktualizovatelný na iOS 26.4 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 12 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 12 Mpx, ƒ/2.4, 13 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1/3.6" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk Dual Tone |
| Funkce | HDR (foto/panorama) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | HDR, Stereofonní nahrávání zvuku |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 12 Mpx, ƒ/2.2, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.6" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
| Senzory | Senzor hloubky/biometrický, SL 3D |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3110 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Funkce | Bezdrátové nabíjení Qi Drátové nabíjení z 0–50 % za 30 minut (podle specifikace) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, LTE Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | Lightning USB 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Face ID Gyroskop Senzor přiblížení |
| Další funkce | Apple Pay (certifikováno Visa, MasterCard, AMEX) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 2.0 |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Apple iPhone 11
Video recenze
Fotografie Apple iPhone 11
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Apple iPhone 11?
Cena modelu Apple iPhone 11 je €164 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Apple iPhone 11 na trh?
Apple iPhone 11 byl oficiálně uveden Pátek 20. Září 2019.
-
Je Apple iPhone 11 dostupný v obchodech?
Ano, Apple iPhone 11 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Apple iPhone 11?
Apple iPhone 11 váží přibližně 194 gramů.
-
Jak velký displej má Apple iPhone 11?
Displej modelu Apple iPhone 11 má úhlopříčku 6.1 palce.
-
Kolik kamer má Apple iPhone 11?
Apple iPhone 11 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.